Kariera

Monter stelaży

Jeżeli dobrze czujesz się w pracach manualnych zapraszamy do rekrutacji na stanowisko montera stelaży. Do twoich zadań należeć będzie staranne przygotowywanie części mebli zamówionych przez klienta oraz kompletowanie niezbędnych elementów. Zapewniamy Ci profesjonalne zaplecze narzędziowe i stanowisko pracy dopasowane do twoich wymagań.

Operator maszyny

Dołącz do naszej firmy jako operator maszyny. Pozostajemy elstyczni co do zakresu twoich obowiązków i wyboru stanowiska pracy. W miarę możliwości staramy się dopasować zadania do sylwetki kandydata.

Prześlij do nas swoje CV na adres

kontakt@stolarniastybowski.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Zakład Stolarski Stybowski Jacek Stybowski z siedzibą w Wikielecu 77C, 14-200 Iława. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu rozpatrzenia twojej kandydatury (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.